#Alfabet Rozwoju… A jak Aktywne słuchanie czyli skuteczna komunikacja!

Cykl szkoleniowy #Alfabet Rozwoju, to pokazowe warsztaty gdzie litery alfabetu wyznaczą nam zagadnienia związane z rozwojem osobistym, rozwojem szefów i managerów, które będziemy zgłębiać na 3 godzinnych spotkaniach. Na moich warsztatach jest dużo ćwiczeń, dużo wiedzy i bardzo dużo dobrej zabawy.

„A” jak Aktywne Słuchanie, czyli Skuteczna Komunikacja!

Czy wiesz, że aktywne słuchanie pomaga nam łatwiej rozmawiać z pracownikiem lub klientem? Niektóre nasze komunikaty są mylnie rozumiane przez naszych odbiorców. Aktywne słuchanie jest kluczem do motywacji, a efektywne komunikaty pomagają lepiej działać zarówno z całym zespołem jak i z poszczególnymi jego osobami.

Zapraszam Cię na warsztat, na którym dowiesz się, dlaczego tak ważne jest umiejętne dobieranie narzędzi komunikacyjnych do różnych rozmówców, jak rozwinąć w sobie umiejętność skutecznej komunikacji, która przyda Ci się na płaszczyźnie zawodowej i nie tylko.

WARSZTAT POPROWADZĘ OSOBIŚCIE, KIM JESTEM?

Krzysztof Wilczewski

Ekspert w dziedzinie rozwoju osobistego, trener ludzi biznesu.

Od 10 lat solidnie, z rzetelnością i pasją pomagam innym w efektywnym rozwoju kompetencji miękkich, menadżerskich i sprzedażowych.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej i Uniwersytetu Gdańskiego. Wieloletnia współpraca, jako Szef Zespołu Trenerskiego, z największą firmą pośrednictwa finansowego w Polsce, nauczyła mnie holistycznego podejścia do tematu szkoleń.

Mam otwartą głowa pełną pomysłów, jasny przekaz informacji oraz aktywne słuchanie potrzeb ułatwia mi wspólne wypracowanie dobrego planu działania z każdym zespołem.

Prowadząc projekty doradcze i szkoleniowa stawiam na jakość, koncentruję się na użyteczności proponowanych narzędzi. Poczuciem humoru jednoczę sobie ludzi, traktując pracę jako czystą przyjemność.

HARMONOGRAM SZKOLENIA:

09.00 – 10.15 I blok szkoleniowy

10.15 – 10.45 Przerwa (z elementami networkingu) 

10.45. – 12.00 II blok szkoleniowy

Co zabierzesz ze sobą z mojego szkolenia:

1. Uzyskasz odpowiedź, jaki posiadasz własny styl komunikacji społecznej i jak rozmawiać z osobami o odmiennym stylu

2. Wiedzę, jak wzbudzać motywację wśród pracowników poprzez odpowiednio dobraną informację zwrotną

3. Narzędzia aktywnego słuchania, które spowodują, że Twoja komunikacja będzie skuteczniejsza

4. Przekonanie, że przeciwdziałanie barierom komunikacji pomoże Ci lepiej dogadać się z innymi

5. Doświadczenia innych uczestników podczas wspólnie wykonywanych ćwiczeń.

Zapisując się na to wydarzenie, oświadczasz, że zapoznałeś się z zasadami przetwarzania danych osobowych i informacją o administratorze danych osobowych dostępnymi na www.krzysztofwilczewski.pl i zrozumiałeś ich treść, a także treść przysługujących ci praw w związku z przetwarzaniem danych. Zrozumiałeś, że wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne, jest jednak niezbędne w celu rejestracji uczestnictwa w wydarzeniu i może być w każdym czasie odwołane. Wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Krzysztof Wilczewski prowadzącego działalność gospodarczą z siedzibą w Elblągu na potrzeby rejestracji uczestnictwa w niniejszym wydarzeniu i weryfikacji listy obecności.